Swan Island Peace Convergence 2015

Swan Island Peace Convergence 2015

Bring all the troops home. End the U.S. Alliance

Afghanistani translation of Swan Island Peace Convergence Call to Action

برای دومین سال پیاپی گردهمایی صلح آمیز و آشتی طلبانه درSwan Island Military Base واقع در
Queenscliff Victoria به مدت یک هفته برگزار خواهد شد. هدف از این گردهمایی یادگیری روش های مقاومت صلح آمیز در جنگ افغانستان و نقش استرالیا در فعالیت های صلح آمیز خواهد بود، چرا که بسیاری از ما خود را در برابر جنگی غیر منصفانه بی پناه می یابیم.
این مراسم نقطه عطفی است تا یاد بگیریم چگونه در کنار سایر خواهران و برادرانمان در افغانستان در مقابل کسانی که جنگ و کشتار را در افغانستان به اسم استرالیا با همکاری امریکا ادامه می دهند، صدایمان را به گوش جهانیان برسانیم.
برنامه های موجود در این گردهمایی شامل چهار روز از یک شنبه 23 سپتامبر تا پنج شنبه 27 سپتامبر 2012:

– آموزش فعالیت های ضد خشونت
– ایجاد مکانیسم مستقیم در محاصره پل به Swan Island military base جایی که سربازان برای جنگ در افغانستان آموزش داده می شوند.
– همکاری با کمیته Queenscliff
– بیدارباش آشتی طلبانه
– کارگاه آموزشی درباره جنگ افغانستان و نقش استرالیا در آن، نقش استرالیا به عنوان متحد امریکا و افزایش دهنده نیروی نظامی در ناحیه اقیانوسیه بین امریکا و چین

در این صورت دولت خواهد دانست که جنگ بی پایان مقاومتی بی پایان به دنبال خواهد داشت.

بهای شرکت در گردهمایی: 40 دلار هرشب (در صورتیکه پرداخت مبلغ برایتان دشوار است کماکان از شما برای شرکت در مراسم دعوت به عمل می آید.)
خواهشمند است در صورت امکان هر چه سریعتر در وب سایت ما ثبت نام بفرمایید تا امکان برنامه ریزی بهتر برای ما فراهم شود. آدرس وب سایت ما : swanislandpeace.org
برای کسب اطلاعات بیشتر هم می توانید به وب سایت ما مراجعه فرمایید.